Під час аварійного гальмування на сухому асфальті автомобіль рухається з прискоренням 7,5 м/с^2. Чому дорівнює гальмівний шлях автомобіля за швидкості руху 54 км/год?
Дано:
$a=-7,5\;\text{м/с}^2$
$v_0=15\;\text{м/с}$
Знайти: S
$S=\frac{v^2-v_0^2}{2a}$ $v=0$
$S=\frac{-v_0^2}{2a}$
$S=\frac{-15^2}{2*(-7,5)}=15\;м$
Відповідь: 15 м
$a=-7,5\;\text{м/с}^2$
$v_0=15\;\text{м/с}$
Знайти: S
$S=\frac{v^2-v_0^2}{2a}$ $v=0$
$S=\frac{-v_0^2}{2a}$
$S=\frac{-15^2}{2*(-7,5)}=15\;м$
Відповідь: 15 м
Коментарі
$v=\frac{54000}{3600}=15$ м/с