Щоб утримати у воді гранітовий брусок масою 5 кг, необхідно прикласти силу 30 Н. Яке значення виштовхувальної сили, що діє на брусок?

Дано:
$m=5\;\text{кг}$
$F=30\;H$
Знайти: $F_A$

$F=mg-F_A$     

$F_A=mg-F$

$F_A=5*9,81-30=19,05\;H$

Відповідь: виштовхуюча сила становить 19,05 Н.

Коментарі

Анонім каже…
Де ми взяли 9,81??
E-One каже…
9,81 - це прискорення земного тяжіння, фізична константа, фізична стала.