Автомобіль, рухаючись рівномірно, проїхав 2 км зі швидкістю 72 км/год. Чому дорівнює період коливань маятника у кабіні, якщо за час руху автомобіля маятник здійснив 50 коливань.
Дано:
$S=2000$ м
$v=20$ м/с
$N=50$
Знайти: T
Час руху:
$t=\frac{S}{v}$
Період коливань:
$T=\frac{t}{N}=\frac{\frac{S}{v}}{N}=\frac{S}{vN}$
$T=\frac{2000}{20*50}=2$ c
Відповідь: період коливань маятника становить 2 секунди
Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога -звертайтесь, допоможу безкоштовно. Допоміг - подякуйте у коментарях.
Коментарі