Котушку з індуктивністю 2.4 Гн замикають на джерело струму ЕРС, якого 12 В. Через який проміжок часу струм у котушці досягне значення 40 А. Опором котушки й внутрішнім опором можна знехтувати​

Дано:
$L=2,4$ Гн
$E=12$ B
$I_2=40$ A
Знайти:  $\Delta t$

$|E|=L\frac{\Delta I}{\Delta t}$

$|E|=L\frac{I_2-I_1}{\Delta t}$

Початковий струм $I_1=0$

$\Delta t=\frac{LI_2}{E}$

$\Delta t=\frac{2,4*40}{12}=8$ с

Коментарі

Unknown каже…
Класс, спасибо
E-One каже…
И вам спасибо, что не остались равнодушны, а сказали доброе слово. Мне приятно. Обращайтесь, если нужна помощь.
Unknown каже…
Блага Дарю !!!