Трансформатор, первинна обмотка якого містить N1 витків, а вторинна N2 вітків, працює у режимі холостого ходу. Первинна обмотка перебуває під напругою U1, а вториина U2. Обчисліть значення величини, позначеної зірочкою (*) та коефіцієнт трансформації.

 




Варіант 6.

$\frac{U_2}{U_1}=\frac{N_2}{N_1}$

$U_1=\frac{U_2N_1}{N_2}=\frac{45*600}{300}=90\;B$

$k=\frac{U_2}{U_1}=\frac{45}{90}=0,5$

Відповідь: напруга на первинній обмотці $U_1=90$ вольт, коефіцієнт трансформації $k=0,5$



На прохання читача сайту роблю також 13 варіант.

$\frac{U_2}{U_1}=\frac{N_2}{N_1}$

$U_2=\frac{U_1N_2}{N_1}=\frac{90*500}{100}=450\;B$

$k=\frac{U_2}{U_1}=\frac{450}{90}=5$



Коментарі

Анонім каже…
Можно 13 вариант
E-One каже…
Додав на Ваше прохання і варіант 13
E-One каже…
Я додав 13 варіант, але Ви не написали Вашу пошту, тому сповістити Вас особисто про виконання Вашого прохання у мене нема можливості. Сподіваюсь, що Ви моніторите.
Анонім каже…
Можно будь ласка 3 варіант
Анонім каже…
Можно будь ласка 3 варіант, та відповідь як в 6 , та поскоріше
E-One каже…
відповідь 399