Дано:
$F=2000$ H
$x=0,024$ м
Знайти: $E_n$
$E_n=\frac{kx^2}{2}$ (1)
$F=kx$ (2)
$k=\frac{F}{x}$ (3)
$E_n=\frac{\frac{F}{x}*x^2}{2}=\frac{Fx}{2}$ (4)
$E_n=\frac{2000*0,024}{2}=24$ Дж
Відповідь: 24 Дж
Не зрозуміли - запитайте, поясню. Потрібна допомога - звертайтесь, допоможу безкоштовно. Був корисним - не будьте байдужими, не поскупіться на добре слово у коментарях. Мені буде приємно.
Коментарі