Яка вага цукру, що міститься у мішку об'ємом 500 дм. куб., якщо об'ємна густина цукру 1600 кг/м.куб?
Дано:
$V=500*10^{-3}$ $м^3$
$\rho=1600$ $кг/м^3$
Знайти: Q
$Q=mg$ (1)
$m=\rho V$ (2)
$Q=\rho Vg$ (3)
$Q=1600*500*10^{-3}*9,81=7848$ H
Відповіль: вага цукру 7848 Н (ньютон).
Чому не в кілограмах? Тому, що у кілограмах вимірюється маса, а вага - це сила, з якою тіло діє на опору або на підвіс, тому вимірюється у ньютонах.
Коментарі