На металевий брусок, який занурений в рідину діє архимедова сила 2,72 Н. Об’єм бруска 20 см3. Чому дорівнює густина рідини?

Дано:
$F_a=2,72\;H$
$V=20*10^{-6}$ $м^3$
Знайти:  $V$

$F_a=\rho Vg$

$\rho=\frac{F_a}{Vg}$

$\rho=\frac{2,72}{20*10^{-6}*10}=13600$ $кг/м^3$

Відповідь:   густина рідини 13600 $кг/м^3$

Ваш відгук або коментар дуже важливий для підтримки і розвитку сайту. На знак подяки напишіть хоча б "дякую". Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога - пишіть на ivankonosovskiy@gmail.com Допоможу безкоштовно  

Коментарі