На стовпі заввишки 7 м висить лампа 600 кд. Обчислити освітленість на відстані 10 м від основи стовпа
Дано:
$h=7$ м
$L=10$ м
$I=600$ кд
Знайти: $E$
Освітленість у точці А можна знайти за формулою:
$E=\frac{I}{R^2}*\cos\alpha$
$R^2=h^2+L^2$
$\cos\alpha=\frac{h}{R}=\frac{h}{\sqrt{h^2+L^2}}$
$E=\frac{I}{h^2+L^2}*\frac{h}{\sqrt{h^2+L^2}}$
$E=\frac{600}{7^2+10^2}*\frac{7}{\sqrt{7^2+10^2}}\approx 2,3$ Лк
Відповідь: 2,3 Люкс
Ваш відгук або коментар дуже важливий для підтримки і розвитку сайту. На знак подяки напишіть хоча б "дякую". Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога - пишіть на ivankonosovskiy@gmail.com Допоможу безкоштовно

Коментарі