На тіло масою 3 кг під дією двох взаємно перпендикулярних сил, модулі яких дорівнюють 9 і 12 Н діє прискорення величиною ? м/с²

Дано:
$F_1=9\;H$
$F_2=12\;H$
$m=3$ кг
$\beta=90^{\circ}$
Знайти:  $a$

$a=\frac{F_p}{m}$  

$F_p=\sqrt{F_1^2+F_2^2}=\sqrt{9^2+12^2}=\sqrt{81+144}=\sqrt{225}=15$ Н

$a=\frac{F}{m}=\frac{15}{3}=5$ м/с²

Відповідь: 5 м/с²

Щиро вдячний усім, хто написав у коментар зі словами подяки або зауваженнями. Це дуже важливо для підтримки існування сайту. Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога - пишіть на ivankonosovskiy@gmail.com Допоможу безкоштовно  

Коментарі