Магнітний потік, що пронизує котушку, яка має 800 витків проводу, рівномірно змінюється від нуля до 15 мВб. Визначте індуктивність, якщо сила струму за цей час змінилася від нуля до 0,6 А.

Дано:
$\Phi_1=0$ Вб
$\Phi_2=0,015$ Вб
$I_1=0\;A$
$I_2=0,6\;A$
Знайти:  $L$

$\Delta \Phi=L\Delta I$

$L=\frac{\Delta \Phi}{\Delta I}=\frac{\Phi_2-Phi_1}{I_2-I_1}$

$L=\frac{0,015-0}{0,6-0}=0,025$ Гн

Відповідь:   індуктивність котушки 25 мілігенрі

Дякую усім, хто написав коментар з подякою або зауваженнями. Це дуже важливо для підтримки існування сайту. Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога - пишіть на ivankonosovskiy@gmail.com Допоможу безкоштовно  

Коментарі