Завантажена вантажівка масою 4,5 т рухається зі швидкістю 20 м/с. На скільки зміниться значення імпульсу вантажівки, якщо після того, як знімуть вантаж масою 2 т, вона повертатиметься в гараж зі швидкістю 90 км/год?

Запишемо умову задачі, попередньо перевівши одиниці вимірів у одиниці системи СІ. Врахуємо зміну напрямку руху, поставивши знак мінус біля значення швидкості протилежного руху.

$v_2=\frac{-90*1000}{3600}=-25$ м/с         1 тонна = 1000 кг

Дано:
$m_1=4500$ кг
$m_2=2500$ кг
$v_1=20$ м/с
$v_2=-25$ м/с
Знайти:  $\Delta P$

$P=mv$          $P_1=m_1v_1$            $P_2=m_2v_2$

$\Delta P=P_1-P_2$

$\Delta P=4500*20-2500*(-25)=152500$ $\frac{кг*м}{с}$ 

Відповідь: 152500 $\frac{кг*м}{с}$ 

Дякую усім, хто написав коментар з подякою або зауваженнями. Це дуже важливо для підтримки існування сайту. Не зрозуміли - запитуйте, поясню. Потрібна допомога - пишіть на ivankonosovskiy@gmail.com Допоможу безкоштовно  

Коментарі