Яку масу хрому можна добути в електролітичній ванні при витраті електроенергії 3,6*10³ кДж? Напруга на затискачах ванни 4 В.
Дано:
$W=3600$ Дж$U=4\;B$
Знайти: m
Знайти: m
$m=kIt$ (1)
$W=UIt$ (2)
$It=\frac{W}{U}$ (3)
$m=k\frac{W}{U}=\frac{kW}{U}$ (4)
$k=2,79*10^{-7}$ кг/Кл (5)
$m=\frac{2,79*10^{-7}*3600}{4}=0.0002511$ кг
Коментарі