Публікації

Аварійне резервне освітлення від акумулятора своїми руками.

Визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху по колу 120 м/с, а період обертання тіла 4 год.

У чайник налили 1,5 л води за температури 15 С і поставили на вогонь. Вода нагрілася до 100 С і частково викіпила. В чайнику залишилось 1,35 л води. Яку кількість теплоти отримала вода?

Лабораторна робота №3. Гідростатичне зважування.

Електродвигун іграшкового автомобіля живиться від акумулятора з напругою 36 В. Сила струму в обмотці двигуна - 27 ампер. ККД двигуна - 75%. Визначте опір обмотки. Втрати енергії на тертя не враховуйте.

Знайдіть швидкість руху велосипедиста, якщо він проїхав 120 м за 1 хв.

Сила струму в котушці індуктивності зменшилася від 12 до 2 А. Енергія магнітного поля котушки зменшилася на 2,1 Дж. Визначте індуктивність котушки.

Побудувати для ізотермічного процессу графік залежності p від V, взявши за початковий тиск тиск 1 кг повітря при нормальних умовах.

Обчисліть, якою має бути найменша частота обертання кульки на нитці, щоб вона лише торкнулась стелі, але не вдарилась об неї. Вважайте, що вісь обертання кульки знаходиться на висоті 1 м від підлоги. Відстань між підлогою та стелею становить 3 м. Довжина нитки, на якій обертається кулька становить 0,5 м Подумайте, як потрібно обертати та у який момент слід відпустити кульку, щоб вона, полетівши вертикально вгору, змогла торкнутись стелі після того як ви випустите нитку із рук

Розгляньте графік руху шкільного автобуса та з'ясуйте: а) як рухався автобус б) якою була його швидкість на кожній ділянці шляху в) який шлях подолав шкільний автобус за першу годину та останні півтори години подорожі г) побудуйте графік залежності шляху від часу​

За графіком поясніть, характеристику теплових процесів. Графік плавлення якої речовини зображено?

Металеву деталь поміщають у плавильну піч. На малюнку наведено графік залежності температури металу від отриманої кількості теплоти. У якому стані (твердому чи рідкому) питома теплоємність металу більша? У скільки разів? Поясніть свою думку ​

Перпендикулярно до ліній індукції однорідного магнітного поля з індукцією 20 мТл влітає протон, що має кінетичну енергію 192*10^-16 Дж Визначте радіус кола, яке описує протон, період обертання протона. Маса протона 1,67*10^-27 кг, заряд протона 1,6*10^-19 Кл. (сила Лоренца рівна доцентровій силі, другий закон Ньютона)

У однорідному магнітному полі з вектором магнітної індукції 50 мТл висить провідник зі струмом 20 А. Визначте масу провідника, якщо відомо, що довжина його активної частини 2 м.